Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/www/20024/andulkatvorilka_cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/www/20024/andulkatvorilka_cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Elegantní vánoční dekorace – černobílý stromek | Andulka Tvořilka

Andulka Tvořilka

Tvořte s námi!

Elegantní vánoční dekorace – černobílý stromek

0

Vytvořte si s námi krásné a jednoduché vánoční ozdoby. Tyto elegantní stromečky zvládnou i děti, stačí jen nůžky, papír, jehla a nit nebo provázek. A samozřejmě chuť tvořit:)

SONY DSC

Vyberti si silnější papír podle chuti a vkusu. Můžete použít scrapbookový papír (vzorované papíry určené pro scrapbooking), nebo jednobarevné origami papíry, fantazii se meze nekladou.

Z papíru si vystřihněte čtyři kruhy o průměru 10, 8, 6 a 4 centimetry.

SONY DSC SONY DSCKaždý kruh přeložte na půl a opět kolmo napůl tak, aby lícová strana byla nahoře, pak přehněte ještě jednou kruh na druhou stranu. Obrázky napoví:

SONY DSC

Z každého kruhu vznikne jedna část stomku. Postupně od největší po nejmenší je navlékněte na nit. Zhruba 1- 2 cm nad každým dílkem udělejte uzlík, o který se zachytí další dílek.

SONY DSC SONY DSC

Může se stát, že uzlíky jsou příliš malé a otvory v papíru projdou. V tom případě si můžete pomoci malým korálkem, lepidlem nebo třeba tavnou pistolí. Také si můžete nastříhat brčko na malé kousky a vložit je mezi dílky stromečku.

Nahoru ještě můžete přidat korálek a ozdobičky máme hotové!

SONY DSC

Co si o tom myslíte?